Nakliyat ve Depolama Operasyonları

Evden Eve Nakliyat Hizmetleri


Evden eve nakliyat hizmetleri, eşya nakli süreçlerinin, möble, elektronik eşyalar yahut öteki eşyaların tahribat görmemesi düşüncesiyle tüm önlemlerin alınması içeriğinde, belli bir plan mukabilinde icra edilmesidir. Evinizde var olan eşyaların toparlanması, ambalajlanarak korumaya alınması, kamyon veya kamyonetle ile taşınarak yeni alanlarına güvenle iletilmesi işlemlerini içine alır.


Evden Eve Taşımacılık Neyi İfade Eder? Nasıl İcra Edilir?


Evden Eve Nakliyat, evde olan materyal ve eşyaların taşınacağınız eve transfer dilmesinde, eşyaların hasar görmesini ortadan kaldırıcı tedbirlerle beraber, tecrübeli personel tarafından sökme ve montaj işlerinin de gerçekleştirildiği profesyonel bir taşımacılık yöndemidir.


Eşyaların paketlenmesi Etkinlikleri


Eşya ve malzemelerinizi nakilleri hususunda hazırlık adına profesyonel elemanlarımız, sökümlerini ve ardından sargılama işlerini gerçekleştirmektedir.


Taşınacak eşyaların sarılması fiiline büyük önem gösteren işletmemiz mutlak surette tüm eşya ve yüklerinizi ambalajlamaktadır. Sebebiyse sarma işlemi yok ise nakledilecek eşya ve malzemelerin hasar görme olasılığı kesin gibidir. Eşyaların paketlenmesi işlemleri eşya ve malzemelerin zarar görmeleri ihtimalini çoğunlukla gidermektedir. Sarma programının tamamlanması sonrasında malzemeler itinalı bir şekilde taşıma aracına istiflenir.Kapsamlı Bilgiler:
Asansörlü Taşımacılık


Mesken yahut Büro Nakliyesi her insan için çetin ve karmaşık bir olay olsa da taşımacılık işkolu ve teknik gelişimler neticesinde şimdiki süreçlerde kayda değer şekilde zahmetsiz ve güvenli hale gelmiştir.


Asansörlü eşya taşıma veya iş yeri nakliyesi, bu gelişmelerden birisidir ve taşınma işlevini fazlasıyla basitleştirmiştir. Taşınmaları güç ve büyük malzemelerin, asansör kullanılarak ifa edilen nakliyat aracılığı ile nakliyesi, daha kısa zamanda ve ayrıca nispeten güvenli şekilde yapılmaktadır. Asansör kullanmakta olan nitelikli bir nakliyat kuruluşu katkısıyla ev veya ofis taşıma geçmiş zamanlardaki gibi sıkıntılı olmayacak ve adeta keyif verecektir.


Nakliye süreçleri öncesinde planlama gerçekleştirilir. Nakil işlemleri yapılacak tüm eşyaların tespit edilmesi sonucunda taşıma asansörünün zorunlu olabileceği eşyaların olması, nakliye planlarına asansör aracı kullanılması da ilave edilir. Asansörlü nakliyat sayesinde insan gücünün yeterli olamayacağı ağırlık ve irilikte olan malzemeler, zorlanmadan taşınır. Asansör kullanılarak yapılan taşımacılık faaliyetleri, nispeten az sürede tamamlanabilmektedir. İnsanların oldukça geniş bir zamanda taşıyabildiği mobilya ve beyaz eşyalar, asansör kullanılarak yapılan taşımacılık hizmetleri yardımıyla oldukça kısa bir süre içerisinde yeni yerine yerleştirilebilir.


Şehirler Arası Nakliyat


Şehirlerarası nakliyat, şehir içi taşımacılık işlemlerine göre uzun kilometre konu edinen taşımacılık biçimidir. Nakliyat yönüyle ayrımı bulunmaz. İller arası taşımacılıkta mesafe fazladır. Bu nedenle, sözü edilen amaç adına kullanılacak olan taşımacılık vasıtalarının uzun yola karşı korunaklı ve emniyetli yapıda bulunması icap etmektedir. Kurumumuzun kullandığı şehirlerarası lojistik araçları, sağlam ve güvencelidir.


Şehirler Arası Nakliyat Ne anlama gelmektedir? Nasıl Sonuçlandırılır?


Çağımız nakliyat yöntemlerinin gelişme göstermesiyle, çelik kasalı nakliye taşıtlarının kullanışlılığı ve sağlamlığı yükselmiştir. İllerarası Taşımacılık operasyonlarında, yük çeşitlerine göre farklılaşan kamyonları istihdam eden organizasyonumuz, seri ve güvenilir nakliyat organizasyonu arzetmektedir. Memleketimizin her yerine şehirler arası nakliyat hizmeti veren işletmemiz, vatandaşlarımızın taleplerine en kaliteli şekilde cevap sunabilmek amacıyla, lüzumlu olabilecek bütün şartları ifa etmektedir. Şehirlerarası evden eve taşımacılık operasyonlarında, profesyonel personel çalışmaktadır. Ayrıca organisazyonumuzun tatbik ettiği eşsiz çalışma sistemleri ile en emniyetli taşımacılık işlemleri yerine getirilmektedir.


Depolama Faaliyetleri


Eşya muhafazası, firmamızın arz ettiği güvenli hizmetler arasında bulunmaktadır. Eşya muhafazası, muhafaza edilmesi lüzumlu olan bir eşyanın (örnek olarak arabalar ve motorlu araçlar, işyeri eşyaları, konut eşyalarınız, korumanız gerekli olan fazlalık ev eşyaları, koliler vb.) korunaklı depolarda ve hususi sandıklarda koruma altına alınması anlamındadır.


Kuruluşumuz, ev taşımacılığı ve işyeri taşıma işlemleriyle müştereken, müşterilerinin istekleri mukabilinde ekonomik bir fiyatlandırmayla belli süreli eşya depolama hizmetleri de sunmaktadır. 1 yıl ve daha geniş zaman kapsamlı eşya muhafazası sözleşmelerinde tek sefere mahsus olmak üzere nakliye ücretsizdir.


Gün boyunca CCTV sistemleri vasıtasıyla muhafaza altında olan depo binalarımız, her türlü afet durumuna karşı da güvence kapsamındadır.


Firmamızca belirlenen eşya eşya depolama ücretleri, oldukça makuldür. Planlamada belirlenen dışında farklı fiyatlar ilave edilmemektedir. Bütün ücretlendirme, ekspertiz aşamasında müşterilerimize sunulmaktadır. Müşteri memnuniyetlerinin esas alındığı depolama alanında, lüzumlu olan her bir unsur firmamızca hesaba katılmıştır.


Ofis Taşımacılık


Firmamız İş yeri Taşımacılığı şirketleri arasında sağlam organize özelllikleri ve ayrıca koşulsuz müşteri tatmini anlayışıyla önemli bir kurumdur.


Ofis taşıma hizmetleri diğer lojistik modellerinden ayrıcalıklı bir kalıpta daha kapsamlı itina ve aynı zamanda ehliyet gerektiren bir lojistik şeklidir.


İşyerinizin nakledilmesi hususunda kuruluşumumuza güvendiğinizde ilk aşamada taşıma uzmanımız nakil işlemleri yapılacak yere gelerek ofisinizin taşıma koşullarını analiz eder. İnceleme bitiminde transfer planı çıkarılır.


Nakil esnasında nakliyenin daha seri ve kolay yapılabilmesi doğrultusunda iş yeri odalara ayrılarak nakledilir. Belgelerin olduğu dolaplar ve mobilyaların sökümleri nispeten hızlı olabilmesi nedeniyle elektrikli söküm aletleri tercih edilmektedir. Tüm iş yeri eşyaları avrupadan getirdiğimiz patpat naylonlara sarılır. Dosya ve başka eşyalar kolilere konulur ve üzerlerine gerekli olan açıklayıcı bilgiler yazılır.


Şirketimiz işyeri taşıma hizmetlerini sigorta kapsamına almaktadır.Ayrıntılar:


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *